X
تبلیغات
از همه جا - لاک پشت غول پیکر

از همه جا

اطلاعات عمومی

لاک پشت غول پیکر

مدتی است که یک کلیپ تصویری از طریق بلوتوس در بین گوشی های موبایل در حال تکثیر است .

این کلیپ یک لاک پشت غول پیکر را نشان میدهد که توسط یک کامیون جرثقیل دار حمل می شود .

جثه این لاک پشت بزرگ اینطور که در فیلم دیده میشود شاید به اندازه یک خودرو نیسان یا شاید هم بزرگتر باشد .

 

از شواهدی که در فیلم دیده میشود میتوان دریافت که محل این فیلمبرداری در داخل ایران است زیرا :

1-       یک خودروی الگانس پلیس در حال اسکورت این لاک پشت میباشد که رنگ و مشخصات آن دقیقا مانند الگانسهای پلیس ایران است .

2-       چند نفر در کنار جاده در حال تماشا و فیلمبرداری از این جریان هستند که با نزدیک شدن خودرو پلیس ، یک خانم بی حجاب به سرعت به سمت ماشین خود میدود . و میدانیم که تنها جایی که زنان بی حجاب با دیدن پلیس فرار می کنند ایران است .

3-       جرثقیلی که این لاک پشت را حمل میکند از همون ماشینهای به قول خودمون عهد بوقی است و در کشور هایی که اینجور ماشینها تردد دارند فقط ایران است که الگانس دارد .

 

   من هر چه در سایتهای مختلف و خبرگزاری ها سرک کشیدم چیزی در این مورد پیدا نکردم . حتی برای چند تا از خبرگزاری ها ایمیل هم زدم ولی جوابی نداشت . در گوگل هم که جستجو کردم فقط در چند تا وبلاگ مربوط به موبایل همون کلیپ را دیدم و بس . البته در یکی از وبلاگها نوشته بود که این لاک پشت در حوالی تبریز پیدا شده است . یکی از دوستان هم میگفت که آنرا به مشهد انتقال داده اند .

 

   اما آیا این لاک پشت غول پیکر واقعی است یا مجسمه ؟

فرم قرار گرفتن آن بر روی کامیون به گونه ای است که دست و پا و سرش را بطور کامل از لاک بیرون آورده . ولی در طول مدت کوتاه فیلمبرداری حرکت خاصی ندارد که در فیلم دیده شود نمی . پس میتوان حدس زد که شاید مجسمه باشد .

اما اینکه چند نفر با آن شور و هیجان دارند آن را نگاه میکنند و حتی با دوربین فیلمبرداری (پاناسونیک 3000 ) در کمین آن هستند نکته مهمی است .

نکته دیگر اینکه در مورد تماشای یک مجسمه مردم تا این حد شور و هیجان ندارند . و دیگر اینکه هیچ وقت یک مجسمه را پلیس اسکورت نمی کند .

نکته اصلی هم اینکه یک مجسمه را هیچ وقت اینطور خشک و خالی با سیم و زنجیر بر روی کامیون نمی بندند . بلکه کلی پتو و ابر و مقوا و پلاستیک و از اینجور چیزها به دور آن می پیچند تا از ضربه خوردن و خش بر آن جلوگیری شود . حتی اگر یک مجسمه سنگی یا فلزی باشد .

 

  پس میتوان نتیجه گرفت که این یک مجسمه نیست . یعنی یک لاک پشت واقعی است .

در واقع میتوان گفت که یک لاک پشت غول پیکر و در نوع خود بی نظیر کشف شده و از جایی به جای دیگر منتقل شده و فیلمش هم دست به دست در گوشی های موبایل در حال پخش شدن است . اما متاسفانه هیچ یک از پایگاههای خبری و اطلاع رسانی این کشور بزرگ و نسبتا پیشرفته چیزی در مورد آن نمی دانند .!!!!!!!!!!!!!!!!!

با کلیک بر روی لینک میتوانید کلیپ مورد نظر را دانلود کنید .

 

  ادامه مطلب و دیدن عکس                دانلود کلیپ 

+ نوشته شده در  سه شنبه 8 آبان1386ساعت 2:20  توسط محسن سمرقندی  |